... czyli moje nieliczne chwile sam na sam
Blog > Komentarze do wpisu
Marcowy Szymonek
I kolejna kartka z kalendarza. Tym razem nie mam opóźnień.
Marzec, zamiast wiosenny, wyszedł mi troszkę bożonarodzeniowy :)
Ostatnio jest mnie mniej na blogu, rzadziej też zaglądam do Was i komentuje. U mnie w życiu małe zmiany, taki stan rzeczy będzie na pewno utrzymywał się przez cały marzec. W kwietniu mam nadzieję, będę mogła trochę nadrobić zaległości blogowe i zdradzić więcej szczegółów swojej nieobecności. Pozdrawiam wszystkich zaglądających :)


Ach i znowu bym zapomniała, skleroza normalnie :). Jakiś czas temu Edyta zaprosiła mnie do zabawy "moje ulubione seriale", do tej pory jeszcze tego nie napisałam. Bardzo lubię seriale kryminalne. Oglądam "Zabójcze umysły", no i oczywiście mój faworyt, przebrnęłam przez wszystkie sezony:) "Gotowe na wszystko", z polskich czasami uda mi się obejrzeć "Na dobre i na złe"
i odpowiadam również na pytania zadane przez:
gosia.k3 odnośnie kartek jakie używam do kalendarzy :)
Otóż: przez ostatnie 2 miesiące produkowałam kartki przy użyciu takiego małego, prostego programu (nie pamiętam nazwy teraz, bo mam go zainstalowanego w pracy :) - znowu ta skleroza, jak sobie przypomnę lub znajdę na necie zmodyfikuje odpowiednio ten wpis i umieszczę tu nazwę. Natomiast te karteczki są naprawdę proste i czasami mam wrażenie że aż za bardzo i teraz do marca dorwałam jakiś mały kalendarz, bardziej czytelny, są zaznaczone święta i imieniny, robię ksero w kolorze i mam gotowe 4 karteczki.
sobota, 03 marca 2012, martinka123

Polecane wpisy

  • Słabość do kropek

    Kolejny przepiśnik powstanie jak uzupełnię braki bazowe. Kupiłam je na próbę, bo nie wiedziałam jak w tym temacie sobie poradzę, ale że temat mnie wciągnął, mus

  • Sezon narodzin czas zacząć

    Nie tylko ja wkrótce zostanę mamą, wyjątkowo płodny ten rok :) bo spora część moich koleżanek również. Pora wyprodukować trochę karteczek na te okazje. O to pie

  • Będzie notes

    ... a póki co jest okładka. Tył chce zrobić z tych samych papierów, a niestety zabrakło. Całość zrobiona z papierków z Galerii Papieru .

Komentarze
Gość: gosia.k3, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2012/03/03 14:20:03
Kolejna świetna kartka z kalendarza! I dzięki za odpowiedź :)
-
Gość: Imawe, *.ip.netia.com.pl
2012/03/03 15:12:56
Piękna karteczka
-
Gość: katesz, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2012/04/14 10:09:48
Halo, halo, co słychać?
nazwa alternatywna
WZORY KARTECZEK


CANDY


U MYSZECZKUNI

WYGRAŁAM JUPIIII !