... czyli moje nieliczne chwile sam na sam
Blog > Komentarze do wpisu
Słabość do kropek
Kolejny przepiśnik powstanie jak uzupełnię braki bazowe. Kupiłam je na próbę, bo nie wiedziałam jak w tym temacie sobie poradzę, ale że temat mnie wciągnął, muszę dokupić większą ilość.
W sobotę odwiedziłam też świetny sklep o którego istnieniu (mimo, że działa rok) dowiedziałam się całkiem niedawno. Miło jest wiedzieć, że śmiało można pociąć papierki i szybko uzupełnić braki. Z papierów, które kupiłam w Kikimorze powstała okładka nowego przepiśnika. Zdjęcie różanej babeczki pochodzi z internetu.
Rządzą kropki :)
 


niedziela, 02 września 2012, martinka123

Polecane wpisy

  • Sezon narodzin czas zacząć

    Nie tylko ja wkrótce zostanę mamą, wyjątkowo płodny ten rok :) bo spora część moich koleżanek również. Pora wyprodukować trochę karteczek na te okazje. O to pie

  • Będzie notes

    ... a póki co jest okładka. Tył chce zrobić z tych samych papierów, a niestety zabrakło. Całość zrobiona z papierków z Galerii Papieru .

  • SCRAPBOOKING - Reaktywacja :)

    W poprzednim poście pisałam o moich planach powrotu do scrapowania. Znowu jakby piorun we mnie strzelił i poczułam przypływ natchnienia do papierków właśnie. Po

Komentarze
iskierka_duszy
2012/09/05 13:50:04
Brak mi słów. Istne dzieło:) Na pewno dla każdego jest posiadać taki przepaśnik. Piękna kompozycja i dobrane kolorki. Mam nadzieję, że zdrówko dopisuję ?
Pozdrawiam cieplutko:)
-
Gość: kaj-mania, *.internetia.net.pl
2012/09/07 07:56:05
smakowite! jest idealny!
nazwa alternatywna
WZORY KARTECZEK


CANDY


U MYSZECZKUNI

WYGRAŁAM JUPIIII !