... czyli moje nieliczne chwile sam na sam
sobota, 09 lutego 2013
Wyjątkowa sesja zdjęciowa
W połowie stycznia wzięłam udział razem z moimi maluchami w sesji zdjęciowej. Zdjęcia wyszły piękne i będą niewątpliwie pamiątką na lata. Zamierzamy to powtórzyć latem, już z całą rodzinką.
Robótkowo pustynia :) - Szymek ciągle choruje, a ja z niecierpliwością czekam na wiosnę, bo już nie mam ani siły ani pomysłów jak zwalczać te nawracające infekcje.

12:35, martinka123
Link Komentarze (7) »
środa, 12 grudnia 2012
RR - NOVEMBER
November niestety dopiero w grudniu. Mam nadzieję, że Stella mi wybaczy tą późną wysyłkę (wczoraj poszło), ale listopad był dla mnie taki tragiczny, że chciałabym o nim jak najszybciej zapomnieć. Choroba, choroba i jeszcze raz choroba. Swoją kanwę również otrzymałam w połowie miesiąca, a to się niestety pokryło z naszym chorowaniem. Rozłożyło mnie i Szymona. 2 tygodnie siedzenia w domu. Były bańki, antybiotyk (ja już biorę drugi), Mały się wykurował, a ja dalej mało co płuc nie wypluje, a w tym wszystkim nasza juz 7 tygodniowa niunia - odpukać zdrowa i oby tak zostało.
Z hafcikiem grudniowym nie będzie już takich problemów.

i cała kanwa Marty

09:55, martinka123
Link Komentarze (7) »
środa, 31 października 2012
Milenka już w domku :)
No i jesteśmy... :) Milenka urodziła się 23.10, w domu byliśmy w piątek 26.10. Póki co cierpimy na totalny brak organizacji (ciężko ogarnąć nową sytuację kiedy ma się starsze dziecko:).
Z Milenki jest ostry krzykacz, tak czułam, że da mi bardziej popalić niż Szymonek,ale poza tym jest kochana.


10:05, martinka123
Link Komentarze (15) »
wtorek, 16 października 2012
RR - OCTOBER
Tym razem musiałam zagęścić ruchy i szybciej wyhaftować październikowy wzorek. W przyszły poniedziałek mam się stawić do szpitala, potem to już będę zarobiona po pachy :) więc nie byłoby na to czasu. Zaraz zakaturlam się na pocztę i wyślę kanwę do Stelli.
Muszę powiedzieć, że haftowało mi się tym razem super, w zasadzie to już w ubiegłym tygodniu obrazek był gotowy. Żywe kolorki zachęcały do pracy, poza tym kanwa 16stka, na której uwielbiam haftować.11:05, martinka123
Link Komentarze (2) »
wtorek, 02 października 2012
RR - SEPTEMBER
Wyhaftowany kolejny wzorek z naszego RR, mam 2 dniowy poślizg, ale dzisiaj lecę na pocztę i wysyłam.zapraszam również na mój nowy scrapkowy blog, za minut 5 umieszczę tam kolejną zrobioną przed momentem karteczkę.

14:01, martinka123
Link Dodaj komentarz »
sobota, 29 września 2012
Serdeczności
Jeszcze w jednym kawałku :) choć do rozwiązania co raz bliżej, stresik mały już jest. W ostatnim czasie same plagi egipskie na mnie spadały, jak nie ból zęba, który męczył przez tydzień to jakieś zatrucie się przypałętało i znowu cały dzień z głowy. W tym tygodniu powstała karteczka, praktycznie w całości z papierów ILS.

Z uwagi na moją wzmożoną aktywność w temacie scrapowym, stworzyłam nowe miejsce do prezentacji karteczek i moich innych wytworów, do którego serdecznie zapraszam. "Haftowana Galeria" jak najbardziej zostaje i dalej będzie się rozrastać o wpisy hafcikowe, których mam nadzieję, też w końcu przybędzie :)

18:30, martinka123
Link Komentarze (2) »
środa, 12 września 2012
Notesik
Jak to dobrze być na zwolnieniu, więcej czasu na hobby jest :). Za miesiąc poród, potem już tak kolorowo pewnie nie będzie :). Wyscrapowałam kolejny notesik, tym razem mniejszy, w całości z papierków z Lidla. Bardzo mi się podoba kolorystyka, za oknem dzisiaj szaro buro, a notesik taki wiosenny i nawet w bindowaniu robię już postępy :)


10:46, martinka123
Link Komentarze (7) »
piątek, 07 września 2012
Dla dziewczynki
Na podstawie mapki z Mojo Monday powstała karteczka dla dziewczynki. Wykorzystałam papiery z Magicznej Kartki, kolekcja dla Maluszka, a żeby nie było za słodko brązowo - szare tło pochodzi z ILS. Kartkę zgłaszam na wyzwanie w Magicznej Kartce "bez dziurkaczy i wykrojników" - Maszynki nie mam więc nie było problemów, dziurkaczy nie wykorzystałam. Biała ramka wycięta jest nożyczkami ze wzorkiem.
Dziękuję, że do mnie zaglądacie, ja powoli nadrabiam zaległości w przeglądaniu Waszych blogów:)
16:19, martinka123
Link Komentarze (7) »
czwartek, 06 września 2012
Taka sobie karteczka
Dalej w klimacie scrapowym :) choć może uda się wreszcie też coś nowego wyhaftować. Od dzisiaj wreszcie jestem na zwolnieniu i choć przede mną dużo spraw organizacyjnych, których muszę się podjąć przed pojawieniem się maluszka to i tak myślę, że czas na małe hobby się znajdzie :)12:09, martinka123
Link Komentarze (2) »
niedziela, 02 września 2012
Słabość do kropek
Kolejny przepiśnik powstanie jak uzupełnię braki bazowe. Kupiłam je na próbę, bo nie wiedziałam jak w tym temacie sobie poradzę, ale że temat mnie wciągnął, muszę dokupić większą ilość.
W sobotę odwiedziłam też świetny sklep o którego istnieniu (mimo, że działa rok) dowiedziałam się całkiem niedawno. Miło jest wiedzieć, że śmiało można pociąć papierki i szybko uzupełnić braki. Z papierów, które kupiłam w Kikimorze powstała okładka nowego przepiśnika. Zdjęcie różanej babeczki pochodzi z internetu.
Rządzą kropki :)
 


 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 17
| < Kwiecień 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Zakładki:
Odwiedzane blogi - blog
Odwiedzane blogi - blogspot
Odwiedzane blogi - blox
Odwiedzane blogi - scrapbooking sklepowe
Pełna lista odwiedzanych blogów
Zakupy
nazwa alternatywna
WZORY KARTECZEK


CANDY


U MYSZECZKUNI

WYGRAŁAM JUPIIII !